Nasza firmy w odróżnieniu od stowarzyszeń posiada własnych profesjonalnych artystów,  posiadamy umowy na zasadzie dożywotniego braku przystapienia do stowarzyszeń na muzykę znajdującą się w hqmusic.pl.

 

Muzyka wychodzącą z pod HQ Music omija wszelkie firmy pośredniczące takie jak managerów artystycznych, agencje koncertowe i artystyczne, firmy fonofraficzne, wytwórnie, ugrupowania i stowarzyszenia dzięki czemu stajemy się najlepszą alternatywą na rynku jeśli chodzi o muzykę odtwarzną przez przedsiębiorców.

 

 

Główni Artyści Sygnujący HQ Music :

 

ODYSSEY - Jest muzykiem dobrze znanym  w środowisku producentów muzyki ambientalnej. Pasjonat analogowych syntezatorów, czego dowodem jest jego bogato wyposażone studio, oraz charakterystyczne długo wybrzmiewające melodie. Jego długoletnie doświadczenie muzyczne pozwala na bezproblemowe doprecyzowanie muzyki względem potrzeb klienta.

 

 

 

 

GUSHITO - Producent o niebywałych możliwościach twórczych pod wględem rozbieżności styli i gatunków muzycznych. Głównie odnajdujący się w stylowej, klubowej muzyce pod branże Fashion. Jego produkcje muzyczne usłyszeć można w projektach marketingowych  z udziałem takich osób jak : Natalia Siwiec, Agnieszka Szulim, Julia Kamińskia, Syliwia Nowak, Omena Mensah i wielu wielu innych projektach, również promujących marki odzieżowe czy projektantów modowych.

 

 

MENTEENO - Pod tym pseudonimem kryje się niezwykle utalentowany człowiek, którego produkcje można usłyszeć na najwiekszych portalach i serwisach muzycznych na świecie. Jego niezwykły stylowy, a zarazaem komercyjny sposób produkcji   pozwala zaspokoić potrzeby muzyczne wielu słuchaczy.

 

Ładowanie...
facebook