MISJA FIRMY

 

 Pragniemy zapewnić Państwu bezpieczeństwo, wygodę i spokój publicznego odtwarzania muzyki w lokalach jednocześnie oferując oszczędność.

 

 

 

 

Firma HQ Music, zajmuje się produkcją, wydawnictwem oraz dystrybucją muzyki zwolnionej z opłat stowarzyszeń typu ZAiKS, STOART, ZPAV etcdając przy tym najlepszą alternatywę dla przedsiębiorców.

 

Zakres pełnego pola eksploatacji i brak pośredników, daje nam możliwość oferowania produktów o wysokiej jakości w najlepszych cenach na rynku. Lata działalności w branży muzycznej przyczyniły się do pozyskania kontaktów nie tylko z profesjonalnymi muzykami, ale i ścisłym sprecyzowaniu potrzeb określonych grup słuchaczy.

 

Nasi klienci otrzymują dedykowane licencje, dzięki którym przedsiębiorca nie jest zobowiązany do opłacania abonamentów i zawierania umów wiążących z ww. stowarzyszeniami.

 

 

 

Główne korzyści przy współpracy z HQ Music :

 

 

Bezpieczeństwo i uniknięcie konsekwencji karnych

 

Współpracując z nami korzystają Państwo z muzyki zwolnionej od opłat do organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi tj. ZAiKS, STOART czy SPAV i są Państwo całkowicie bezpieczni!

 

 

Brak abonamentów 

Nasza firma nie posiada ukrytych kruczków prawnych, do niczego nie  są Państwo zobowiązani, ani do niczego zmuszani. Nie wiążemy Państwa żadną umową abonamentową, a licencje które przekazujemy od naszej wytwórni pozwalają Państwu na odtwarzanie naszej muzyki bez żadnych dodatkowych opłat.

 

HQ Music to Proste Zasady – Jedynym kosztem są albumy, a LICENCJĘ otrzymujecie Państwo GRATIS !

 

 

 

Marketingowy dobór muzyki

 

Nasza muzyka przeznaczona dla firm stworzona jest w oparciu o najnowsze trendy i zapotrzebowania rynkowe. Bez dodatkowych nakładów finasowych i pracy wyrózni Państwa firmę pod względem muzycznym, poprawi wizeruek Waszej działalności, co pozwoli pozytywnie wpłynąć na decyzje podejmowane przez klientów, a tym samym zwiększyć Państwa sprzedaż!

 

 

 

Alternatywa rynkowa

 

Każdy kto prowadzi biznes dąży do oszczędności stosując się przy tym do zasad ekonomii i zdrowego rozsądku. Odtwarzając muzykę z radia zoobowiązani są Państwo do opłacania wysokich abonamentów, a co za tym idzie zwiekszania kosztów prowadzonej działalności. Korzystając z albumów od HQ Music jesteście zwolnieni z ww. opłat abonamentowych. Odtwarzają Państwo muzykę wysokiej jakości i zwiększają przy tym swoje oszczędności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HQ Music – Jak zamawiać?

1. Zarejestruj się na stronie www.hqmusic.pl (jest to darmowe bez zobowiązań; rejestrując akceptujesz standardową politykę plików cookies)

 

2. Przeszukuj naszą bazę muzyki według kategorii i odsłuchuj próbek utworów.

Licencja do publicznego odtwarzania -  wykupując muzykę otrzymujesz kwartalną licencję na swój lokal w podanej cenie jeśli jest nie większy niżeli 300m2.

Zapytaj nas o >> szczegóły <<.

Licencja do reklam - jest to licencja nadawana utworom do jednorazowego wykorzystania w projekcie reklamowym np spot radiowy, reklama, teatr, TV, strona www itp.

3. Wybrane przez siebie produkty znajdziesz w koszyku gdzie należy postępować zgodnie z instrukcjami.

4. Wyślemy na Twój adres email wiadomość z potwierdzeniem przyjecią zamówienia.

5. Oczekuj swojej przesyłki.

 

 

 

REGULAMIN licencji na Publiczne odtwarzanie.

 

§1

Licencja HQ Music nadawana jest  podmiotom gospodarczym bez ograniczeń regionalnych.

 

§2

Licencja na publiczne odtwarzanie dotyczy wyłącznie jednej placówki danego podmiotu gospodarczego przypisanego do zamówienia.

 

§3

Wszystkie ceny towarów podane na stronie  www.hqmusic.pl są cenami brutto.

 

§4

Właściciel sklepu www.hqmusic.pl  zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen produktów.

 

§5

Zakupione produkty są przesyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej,  na wskazany adres w formularzu zamówienia.

 

§6

Koszt przesyłki  pokrywa zamawiający.

 

§7

Firma HQ Music  zobowiązuje się dostarczyć zakupione produkty w terminie do 14 dni od dnia wpływu pieniędzy na konto bankowe  HQ Music. Dłuższy termin realizacji może dotyczyć produktów na specjalne zamówienie.

 

§8

Dane osobowe uzyskane od licencjobiorcy są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".

 

§9

Zamawiający rejestrując się wyraża zgodę na otrzymywanie  maili o charakterze reklamowym.

 

§10

Złożenie zamówienia w sklepie www.hqmusic.pl  jest równoznaczne z zaakceptowaniem w/w regulaminu.

 

Ładowanie...
facebook